Filozofia produktov Oriflame

Pretože sme zo Švédska, máme na krásu iný pohľad a podľa neho vyrábame naše produkty. Už od začiatku sme považovali kombináciu prírody a vedy za dôležitú súčasť toho, ako veci robíme, a že chceme ľuďom ponúkať bezpečné, spoľahlivé a kvalitné produkty. Na tom sme vybudovali svoju povesť. inšpirované prírodou Švédska príroda pre nás vždy hrala obrovskú úlohu. Rastliny, ktoré rastú a prežívajú v mačinou severskom klímy – ustojí chladné, temné zimy a krátke intenzívne leto. Isnpirovaly nás pri výrobe produktov. Boli sme jedni z prvých na svete, kto začal vyrábať kozmetiku z prírodných extraktov – ešte niekoľko desaťročí skôr ako ostatné spoločnosti. Dnes pokračujeme v rešpektovaní a porozumenie výhod, ktoré prírodné ingrediencie ponúkajú – či už sa jedná o rastlinné kmeňové bunky alebo prírodné exfolianty v našich peelinogových produktoch.

V podstate všetky výťažky sú rastlinného pôvodu a každá ingrediencie podstupuje eko-etický screening pre zaistenie kvality a bezpečnosti. Môžeme vás preto uistiť, že všetky produkty sú vhodné nielen pre vás, ale aj našu planétu.

Veríme, že skvelé výrobky by mali byť bezpečné. Preto všetky naše ingrediencie overujeme, aby sme sa uistili, že pochádzajú z etických zdrojov, sú bezpečné a vysoko kvalitné. Navyše nikdy nepoužívame ingrediencie z ohrozených zdrojov.